درباره ما :
شرکت ساختمانی آذرین برج  سازان  ارومیه با دارا  بودن  نیروهای مهندسی جوان و  متعهد که از مشاوره مهندسین ارشد  با  تجربه و به نام  سود می جوید  درسال  1386  تحت  شماره 8840 در ارومیه به مدیـر عاملی مهندس صمد عطایی به ثبت رسید .تغییر وتحول در صنعت  ساختمان با رویکردی نـوین به  لحاظ فنی و اجرایی با ارتقا دانش ساختمان  و  استفاده از تکنولوژی روز ،  از اهم اهداف این شـرکت می باشد .
لذا این شرکت روز به روز بر دامنه فعالیت خود افزوده است که در راستای تخصصی سازی فعالیت های خود اقدام به تـاسیس زیر مجموعـه های خود به شرح ذیل جهت فعالیت به عنوان یک هلدینـگ ساختمانی نمایید .
_ تاسیس شرکت مهندسین مـشاور بعد پنهان ارومیه به شماره ثبت 14162 دارای پروانه اشتغـال حقوقی از سازمان نظام مهندس جهت طراحی و نظارت بر پروژه های ساختمانی با دارا بودن بیش از 30 نفر عضو مهندس که به عنوان یکی بزرگ ترین شرکت های مشاوره مشغول به فعالیت می باشد.
_ تاسیس گروه مهندسیـن فـرم سـازان آذربایجـان به شماره ثبت 14163 دارای پروانه اشتغال حقوقی مجری ذیصلاح از سازمان نظـام مهندسی جهت اجرای پروژه های ساختمـانی با دارا بودن بیش از 15 نفر عضو مهندس با بکارگیری از جدیدترین روشهای اجرایی مشغول به فعالیت می باشد .
_ دایـر نمودن گـروه معماری و طراحی داخلی تاسارم به شماره پروانه 250737562 جهت فعالیت کاملا تخصصی در زمینه دکوراسیون داخلی با واردات و ارائه جدید ترین متریال های ساختمانی در طرح ها و رنگ های متنوع به قیمت مناسب مشغول به فعالیت در خیابان مولوی یک می باشد .
این گروه در حال حاضر از طریق شرکتهای زیر مجموعه خود و همچنین حضور و مشـارکت موثر و موفق  در اکثر نمایشگاه های داخلـی و خارجی ، پروژه های مختلفی را در نقاط مختلف کشور و خارج از کشور منجمله اربیل عراق در دست طراحی دارد .
ایجاد مـدیریت زنجیره تامین از منابع مورد نیاز اولیه تا  خدمـات پس از فروش از اهداف کلیـدی این مجموعه بوده و با حضور چشمگیـر خود در عرصه های مختلف ساخت و ساز و ارائه خدمات برتـر و با کیفیت بهتر نسبت به سایر رقبا به عنوان یک شرکت موفق در عرصه ساختمان مطرح می باشد .
 
لازم به ذکر است کلیه تصاویر ارائه شـده در این وب سایت حاصل تلاش و فعالیت شبانه روزی تمامی همکاران شرکـت می باشد و همچنین هرگونه کپی برداری از اسناد و عکسها بدون ذکر منبع قابل پیگیری در مراجع قضایی خواهد بود .
 
 
 
 
 

اعضای شرکت

image

صمد عطایی

مدیرعامل
 
image

جواد اکبری

مدیر اجرایی

 

image

نازی گوزلی

مدیر آتلیه سازه
 
 

ورود کاربران

افراد آنلاین

ما یک مهمان و بدون عضو آنلاین داریم